İletişim..

  Sormak istediğiniz bir şey var mı?

  Lütfen aşağıdaki soruları okuyun, eğer cevabınızı bulamazsanız lütfen sorunuzu bize gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz.

  S.S.S

  Franchise Bayilik Kimlere Veriyoruz?

  TheGlobe Coffee olarak girişimci bir ruh ve başarma hırsı olan, başarılı bir iş hayatı ve yönetim tecrübesine sahip, yatırım için gerekli finansal kaynaklara bulunan işletmeci adayları franchisee olarak değerlendirilmektedir.

  Ortalama Maliyet Nedir?

  Yatırım için belirlenen mağazanın m2 ölçüsü ve açık alan-kapalı alan büyüklerine göre hazırlanan proje doğrultusunda maliyetler belirlenmektedir. Hazırlanan proje ve maliyet tarafında mutabık kalınması sonucunda çalışmakta olduğumuz taşeron firma ile inşaat sürecimiz başlamaktadır.

  Menüde Bulunan Ürünler Merkezden mi Geliyor?

  Mağazalarımızda kullanılan tüm ürünler merkezi sipariş ile temin edilebilmektedir. Bu ürünler merkez ve bölgesel tedarik zincirlerimiz aracılığıyla mağazalarımıza ulaştırılmaktadır. Böylelikle misafirlerimizin hangi TheGlobe Coffee mağazamızı ziyaret ederse etsin gerçek lezzetlerimize ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır.

  Personel Eğitimlerini Kim Veriyor?
  Mağazalarımızın açılış sürecinde 10 günlük hem franchisee işletmecimize hem de mağaza çalışma arkadaşlarımıza gerekli eğitimler operasyon departmanımız tarafından verilmektedir. Belirli periyotlarla mağazalarımızda eğitim destekleri bulunmaktadır.
  Tüm Lokasyonlarda Açabilir Miyiz?
  TheGlobe Coffee  olarak büyüme stratejilerimiz doğrultusunda hedeflediğimiz lokasyonlar değerlendirilmektedir. Bununla birlikte diğer lokasyonlarla ilgili bir talep olması halinde uygunluk ve yatırım yapılabilirlik şartlarına göre değerlendirilmektedir.
  Şube Açılması Planlanan Yere Fizibilite Çalışması Yapılıyor mu?
  Mağaza açılması planlanan tüm lokasyonlar için fizibilite çalışması yapılmaktadır. Yapılan çalışma sonucu olumlu yada olumsuz değerlendirmeler yatırımcılarımızla paylaşılmaktadır.